Dermako Eczane Çalışanları
Sevil Ağalar Altınel

Sevil Ağalar AltınelEczacı

İstanbul Üniversitesi Eczacilik Fakültesi Mezunu. Mezuniyet sonrasi University of Long Island, Newyork Amerika’da MBA yapti. Türkiye’ye döndükten sonra Roche ilaçlari pazarlama bölümünde antibiyotik ve OTC ürünlerinden sorumlu ürün yöneticisi olarak 4 yil, Bristol Myers Squibb ilaç firmasinda onkoloji bölümü satis ve pazarlama müdürü olarak 4 yil, Jansen-Cilag Ilaç firmasi onkoloji satis pazarlama müdürü olarak 4 yil çalistiktan sonra dogup büyüdügü yer olan Bebek’te Dermako eczanesini açti. Fitoterapi ve Aromaterapi konulari uzmanlik alani içindedir.

Hülya Barış

Hülya BarışEczacı Teknisyeni

Eskisehir Anadolu Üniversitesi Açikögretim Fakültesi Maliye bölümü son sinifta okumaktadir. 12 yildir eczane sektöründe çalismaktadir. Ocak 2008 tarihinde Dermako eczanesi kadrosuna dahil oldu. Eczanede kilo kontrolü ve saglikli beslenme konularinda uzman olarak çalismaktadir. Çesitli uzmanlik egitimleri almakta ve güncel gelismeleri takip etmektedir.

Vilademir Dumansky

Vilademir DumanskyKoordinasyon ve Ulasim

Rusya'da dogup 12 yasinda Türkiye'ye geldi. Lise ve Istanbul Üniversitesi Bankacilik bölümünü bitirdikten sonra dört yil kozmetik sektöründe çalisti. Rusça ve Ingilizce konusmakta.

Dermako Eczanesi kadrosuna Kasim 2015 te katildi.